NB! Meie juurde saab tulla perearsti saatekirjaga

Saatekirjaga patsientidel palume enne aja broneerimist veenduda, et oleks märgitud:
* Saadetud:  K.I. Teraapia Füsioteraapiakeskusesse         või              KI Therapy OÜsse;
* Saatekirjal peab olema märgitud korduste arv;
* Saatekirjal peab olema märge "perearsti teraapia fondist";
* Võtta kaasa saatekiri paberil või saata eelnevalt info@fysioteraapiakeskus.ee;
* Kui saatekiri ei vasta tingimustele, või kui saatekirja olemasolu ei õnnestu välja selgitada, nõustub patsient tasuma visiidi eest ise vastavalt hinnakirjale;
* Patsiendil tasuda omaosalustasu 5€/ vastuvõtt.
* Parima tulemuse saavutamiseks võib olla tarvis lahti riietumine aluspesuni.  
* Palpeerimine (e katsumine) on teraapia osa selgitamaks välja patsiendi kaebuse olemust.
* Vastuvõtt kestab kuni 40 min ja selle hulka võivad kuuluda vestlus, füsioterapeutilised testid, palpeerimine, füsioterapeutiliste harjutuste tegemine, füsioteraapia aruande täitmine jms.
* Kuna vastuvõtu hulka kuulub ka suur osa ajamahukaid tegevusi (näiteks: väga mahuka dokumentatsiooni täitmine, kabineti ettevalmistus ja vahendite hooldus), siis arvestame 1 vastuvõtt =  2x30 min saatekirja alusel.
* Vastuvõtlule palume selga panna mugavad - venivad (sportlikud) riided ja puhtad vahetussokid (saab osta ka kohapeal).
* Vastuvõtule mitte ilmumisel on K.I.Teraapia Füsioteraapiakeskusel õigus esitada kliendile arve 100% ulatuses vastavalt hinnakirjale. Ostetud Stebby pilet märgitakse sel juhul kasutatuks.
* K.I.TeraapiaFüsioteraapiakeskusesl on õigus esitada kliendile arve 100% ulatuses teenuse hinnast, kui klient tühistab broneeringu vähem kui 24 tundi enne vastuvõttu.
* Kui Klient ei saa vastuvõtule tulla haigestumise tõttu ja tühistab vastuvõtuaja vähem kui 24 tundi enne vastuvõtuaega, on Klient kohustatud K.I Teraapia füsioteraapiakeskuse e-postile info@fysioteraapiakeskus.ee saatma 3 tööpäeva jooksul   oma haigestumist tõendava arstitõendi. Ilma arstitõendita on K.I.Teraapia füsioteraapiakeskusel
õigus esitada patsiendile arve kehtiva hinnakirja alusel.
* Aja broneerimisel on nõutav märkida vastuvõtlue tuleva patsiendi kontakt e-posti aadress ja telefoni number.
* Broneeringusse märgitakse vastuvõtule tuleva inimese Perekonnanimi; Eesnimi. Näiteks: Kuusepuu, Aita-Leida.
* Lastele aega broneerides märkige lapse Perekonnanimi, Eesnimi ja kontaktandmeks vastutava lapsevanema telefoninumber ja e-posti aadress. Kuni 15-aastastele toimub vastuvõtt koos lapsevanemaga, alates 15-aastasest tuleb vähemalt esimesele vastuvõtule laps koos lapsevanemaga.  Kui laps tuleb vastuvõtule üksi, on tal kaasas sportlikud riided ja raha teenuse eest maksmiseks (saab maksta kaardiga).